‘Romeo dhe Zhuliet’ në Big Brother VIP, shkëmbehet puthja e parë mes çiftit

Banorët e shtëpisë më të ndjekur në shtëpi kanë luajtuar live në spektaklin e madh të së martës pjesën teatrale ‘Romeo dhe Zhulieta’. Juliani si një ndër…

Read more

“Nuk është burrë dhe s’ka sedër”/ Debate të forta mes Romeos dhe Gracianos: Elvisin do e harrosh për 2-3 javë sepse…

Duket se Kutia e Pandorës dhe nxjerrja në nominim e Elvisit, Romeos dhe Heidit ka sjellë debate dhe përballje të  forta në shtëpi. Që në hyrje të…

Read more

“E kam gjetur me ish-in e tij”/ Sara dhe Endrik rrëfejnë lidhjen e tyre: Mendoj se do ishim miq shumë të mirë

Sara dhe Endrik kanë patur një lidhje me njëri-tjetrin përpara disa vitesh dhe patën përplasjen e parë në shtëpinë e “Big Brother”. Ata treguan historinë e tyre…

Read more

Një e mirë dhe një e keqe/ Graciano hap “Kutinë e Pandorës”, çon në televotim…

Kutia e poarë e “Pandorës” ka ardhur në shtëpi për Gracianon, i cili ka zgjedhur që ta hapë atë. E mira për banorin ishte një paketë udhëtimi…

Read more

“Personifikoi Vëllain e Madh…”/ Romeo përplaset me Gracianon: Ky djali duhet dënuar

Romeo është përplasur me Gracianon sa i përket situatës së krijuar pak ditë më parë mbi atë që ai e konsideron personifikimin e Vëllait të Madh. Romeo:…

Read more