E pyesin rreth Big Brother, Arbana Osmani: Ka mbaruar në maj, nuk kam asnjë përgjigje interesante

E pyesin rreth Big Brother, Arbana Osmani: Ka mbaruar në maj, nuk kam asnjë përgjigje interesante

Ajo vazhdon të jetë njëra nga moderatoret më të komentuara shqiptare. Bëhet fjalë për Arbana Osmani, e cila tashmë më së shumti njihet për prezantimin e Big…

Read more
A e ‘dehu’ suksesi dhe fama? Luiz Ejlli i jep fund miqësisë me shokët e vjetër

A e ‘dehu’ suksesi dhe fama? Luiz Ejlli i jep fund miqësisë me shokët e vjetër

Luiz Ejlli duket se ka lënë pas të shkuarën që pas daljes nga BBV. Ai duket se ka hatërmbetje me shokët e tij të vjetër. Gjatë daljeve…

Read more
Luizi diskuton me Jorin: Më ke provokuar!

Luizi diskuton me Jorin: Më ke provokuar!

Pak ditë më parë, Jori e pyeti Luizin nëse ai e ka problem që Kiara ka patur ish të dashur Butrinit Imerin. Luizi tha se nuk e…

Read more
Oltës i jepet ‘mundësia e artë’ në BBVA, çon direkt në televotim: Luizin, Kiarën dhe Bledi Manen

Oltës i jepet ‘mundësia e artë’ në BBVA, çon direkt në televotim: Luizin, Kiarën dhe Bledi Manen

Aktorja Olta Gixhari ka pasur një benefit mbrëmjen e së shtunës në Big brother VIP Albania. Si fituese e lojës me litarë të zhvilluar gjatë javës, asaj…

Read more

Dea dërgon tre banorë në nominim, njëri prej tyre lë shtëpinë sonte

Dea Mishel e cila fitoi “Lojën e inteligjencës”, kishte në dorë zarfin e kuq të futur në shtëpi nga Vëllai i Madh. Duke qenë se fitoi lojën,…

Read more