“Një femër me by**** të dala jashtë”/ Graniti debaton ashpër me Arjolën: Ishte provokim i ulët!

“Një femër me by**** të dala jashtë”/ Graniti debaton ashpër me Arjolën: Ishte provokim i ulët!

Në një moment të caktuar, Graniti është vënë në qendër të të gjithë diskutimeve dhe papritur mori vendimin që të largohej nga shtëpia më e famshme në…

Read more
“Jeni duke më sëmurë o njerëz”/ Fifi flet pas debatit me Granitin. Balina i del në mbrojtje: Graniti po paguan kostot e zgjedhjes së vet

“Jeni duke më sëmurë o njerëz”/ Fifi flet pas debatit me Granitin. Balina i del në mbrojtje: Graniti po paguan kostot e zgjedhjes së vet

Në puntatën e sotme të “Big Brother Vip” është diskutuar edhe për marrëdhënien e Granitit dhe Fifit, si dhe debateve që ata kanë pasur gjatë kësaj jave….

Read more
“Dy super çuna nga Kosova”, zbulohet çfarë do të ndodhë nesër në Big Brother VIP

“Dy super çuna nga Kosova”, zbulohet çfarë do të ndodhë nesër në Big Brother VIP

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka zbuluar surprizat që do të ndodhin gjatë spektaklit të ditës së nesërme të “Big Brother VIP”. Teksa filmon stafin e saj,…

Read more
Shprehu dëshirën për ta takuar/ Zbulohet ish-e dashura e Granitit që bashkëjetoi 1 vit

Shprehu dëshirën për ta takuar/ Zbulohet ish-e dashura e Granitit që bashkëjetoi 1 vit

Ai është një nga banorët më të përfolur të “Big Brother VIP”. Është fjala për Granit Canën, i cili fillimisht mori gjithë vëmendjen e publikut por edhe…

Read more
Ishte pajtim? Bora flet pas puthjes me Donaldin: Nuk e prisja kurrë…

Ishte pajtim? Bora flet pas puthjes me Donaldin: Nuk e prisja kurrë…

Takimi romantik i Borës dhe Donaldit në spektaklin “Big Brother VIP” të premten në mbrëmje ishte një nga momentet më të bukura që kemi parë në ekranet…

Read more