Ftesë në 5/ Kunatë me Fifin? Motra e Granitit të “Big Brother Vip”: E ka seriozisht!

Ftesë në 5/ Kunatë me Fifin? Motra e Granitit të “Big Brother Vip”: E ka seriozisht!

Menjëherë pasi hyri në shtëpinë e “Big Brother VIP”, Granit Cana tërhoqi vëmendjen e publikut, aq më tepër pas afrimitetit me këngëtaren e njohur Fifi. Përmes një…

Read more
Rrezikojnë eleminimin/ Kush janë banorët e nominuar për javën e ardhshme

Rrezikojnë eleminimin/ Kush janë banorët e nominuar për javën e ardhshme

Formula e ‘’Big Brother Vip’’ përcakton se disa prej banorëve duhet të nominohen dhe të kalojnë në televotim për tu eleminuar njëri prej tyre. Këtë herë kjo…

Read more
“Nuk dua të të shohin vajzat”/ Fifi xhelozon Granitin: E mjera unë

“Nuk dua të të shohin vajzat”/ Fifi xhelozon Granitin: E mjera unë

Shumica prej banorëve e “Big Brother Vip” po përgatiten për spektaklin e mbrëmjes teksa Fifi shfaq disa skena xhelozie për Granitin. Gjatë kohës që ndodheshin në oborr,…

Read more
“Nuk ke ecur kurrë në muzikë”, Fifi debaton me Sheilën

“Nuk ke ecur kurrë në muzikë”, Fifi debaton me Sheilën

Edhe psë kanë kaluar vetëm një javë nga fillimi i produksionit më të famshëm në Shqipëri, në “Big Brother VIP” kanë nisur diskutimet, debatet, diskutimet e madje…

Read more
Graniti pyet Fifin se si do të jetë marrëdhënia mes tyre jashtë shtëpisë

Graniti pyet Fifin se si do të jetë marrëdhënia mes tyre jashtë shtëpisë

Kanë kaluar rreth një javë që nga fillimi i ‘’Big Brother Vip’’ dhe banorët duket se po përshtaten çdo ditë e më shumë me kushtet e reja…

Read more