A e ‘dehu’ suksesi dhe fama? Luiz Ejlli i jep fund miqësisë me shokët e vjetër

BB2Live

A e ‘dehu’ suksesi dhe fama? Luiz Ejlli i jep fund miqësisë me shokët e vjetër

Luiz Ejlli duket se ka lënë pas të shkuarën që pas daljes nga BBV.

Ai duket se ka hatërmbetje me shokët e tij të vjetër. Gjatë daljeve publike nuk i ka kursyer thumbat dhe tani ka bërë një gjest të papritur.

Duket se miqësia ka marrë fund njëherë e mirë pasi Luizi i ka hequr nga Instagrami Marion dhe Jonin.

Kujtojmë që Joni ishte njëri prej atyre që dëshmoi mbi dashurinë e tij me Kiarën në dasmë.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *