Vjen sinjali i parë për fillimin e Big Brother Vip Albania 3

BB2Live

Vjen sinjali i parë për fillimin e Big Brother Vip Albania 3

Punimet për Big Brother Vip Albania kanë filluar. Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Sara ka ndarë pamje nga rikonstruktimi i shtëpisë vip.

Deri më tani nuk kanë bërë ende publike një datë zyrtare për fillimin e spektaklit të shumë komentuar.

Megjithëse nuk ka ende asgjë zyrtare, disa emra janë lakuar se mund t’i bashkohen shtëpisë vip.

Persosnazhet të cilët përfliten se do të jenë pjesë e këtij edicioni si banorë janë Romeo Veshaj, Roza Lati, Olsi Bylyku dhe personazhe nga emisioni “E Diell” ndërsa nga Kosova përfliten: Vesa Smolica, Meriton Mjekiqi..

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *