“U futa në Big Brother të rigjeja veten”/ Elvisi përlot të gjithë me historinë e tij, takimi emocionues me babain

BB2Live

I pari nga banorët e shtëpisë së Vëllait të Madh që ka ndarë historinë e tij të jetës ka qenë Elvisi.

Ai ka treguar se viti që lamë pas ka qenë ndër më të vështirët, duke përmendur këtu gjendjen shëndetësore të babit të tij dhe gjendjen e tij psikologjike.

Ledion Liço: Babi ëshë heroi jot?

Elvis: Besoj se për çdo fëmijë babi është heroi i tij, por për mua është nëna heroina ime. Ajo është marr me tre meshkuj.

Ledion Liço: Po sikur t’i takoje?

Elvis: Nuk doja sepse nuk do e përjetoja mirë. Babi është shumë tip emocional dhe për këtë nuk do doja ta takoja

Kaq ka mjaftuar që Elvisi të dilte nga Dhoma e Rrëfimit, teksa në dhomën e ndenjes Elvisin e priste babai i tij.

Takimi i Elvisit dhe babain duket se ka emocionuar dhe përlotur të gjithë banorët e shtëpisë por dhe opinionistët në studio.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality shoë, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *