Trekëndësh Ilnisa-Meriton-Rike/ Rikja shpërthen ndaj Ilnisës: Nuk e di si i futesh në krevat, si shoqe apo dashnore…

BB2Live

Një debat i ndezur u bë në prime mes Rikes dhe Ilnisës e kjo gjë për shkak të një xhelozie për shkak të Meritonit. Në debat u tha:

Rike: Unë Meritonin e kam vetëm shok. Nuk e di si i futesh në krevat Meritonit, si shoqe ose dashnore. Mund të bësh çfarë të duash. Unë me atë kam vetëm relacion shoqërie. I ngrite prapë puplat.

Ilnisa: Posht puplave nuk kemi çfarë të flasim. Kjo është shoqja e të gjithë çunave dhe armikja e të gjitha gocave që mund të kenë…

Rike: Ti po plas nga inati. Ishalla të merr.

Ilnisa: Fol mirë.

Rike: Unë këtu jam shoqe me të gjitha, përveç saj.

Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality shoë, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *