“Të duam shumë”/ Fansat surprizojnë Fifin

BB2Live

“Të duam shumë”/ Fansat surprizojnë Fifin

Mbrëmja e djeshme ishte një natë jo shumë e këndshme për Fifin, pasi Graniti vendosi që marrëdhënia mes tyre të mos tejkalonte kufinjtë e shoqërisë.

Por fansat që ajo ka jashtë mureve të shtëpisë së “Big Brother Vip” duket se e kanë gjetur mënyrën perfekte për t’i rikthyer asaj buzëqeshjen.
Ata kanë dërguar një dron, në të cilën ishte varur një banderolë me shkrimin: Fifi të duam shumë, Nanushat!
Pas kësaj surprize, këngëtarja nuk e fshehu emicionin dhe entuziasmin – Filma me Titra Shqip.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *