Oltës i jepet ‘mundësia e artë’ në BBVA, çon direkt në televotim: Luizin, Kiarën dhe Bledi Manen

BB2Live

Oltës i jepet ‘mundësia e artë’ në BBVA, çon direkt në televotim: Luizin, Kiarën dhe Bledi Manen

Aktorja Olta Gixhari ka pasur një benefit mbrëmjen e së shtunës në Big brother VIP Albania.

Si fituese e lojës me litarë të zhvilluar gjatë javës, asaj i është dhënë një “mundësi e artë” nga produksioni në mbrëmjen e spektaklit.

Si rrjedhojë, ajo hapi zarfin e kuq në të cilën gjet mundësinë për të çuar tre banorë direkt në televotim.

Ajo zgjodhi dy kundërshtarët e saj më të mëdhenj në shtëpi: Luizin dhe Kiarën, të cilëve jua bashkangjiti edhe gazetarin Bledi Mane.

Një prej tyre do të lërë shtëpinë mbrëmjen e së martës.

Related Posts

This Post Has One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *