“Gangsterin në shtëpi nuk e bën dot…” / ‘Nxehen gjakrat’ mes Julit dhe Gracianos!

BB2Live

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Debatet kanë qenë të shumta mes banorëve dhe ‘gjakrat janë ndezur’ mes tyre. Debate ka pasur edhe mes Julit dhe Gracianos, teksa ky i fundit mendon se ka një aleancë në dyshen Gazi-Juli.

Juli – Nuk respektoi as mua, as Gazin. Është person negativ. Ti nuk di të shohësh. Unë quhem Juli, Gazi e ka ai… Gangsterin në shtëpi nuk e bën dot…

Graciano – Juli bëri dhe gangsterin dhe kërcënuesin. Unë nuk e kam as në eduktatë, as në natyrë…

Ndërkohë, opinionisti Arbër Hajdari ndërhyri duke komentuar si më poshtë:

Në trurin tim Graciano nuk plotëson asnjë kusht për të qenë gangster…

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *