Gabriele eleminohet sot nga “Big Brother Vip 3”!

BB2Live

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Të nominuar sot ishin Juli, Meri, Ilnisa, Gabriele, Meritoni, Fationi, Sara. Gabriele la shtëpinë e Big Brother duke ndërprerë kështu ëndrrën. Mbetet për t’u parë nëse ai do ketë biletën e kthimit të Lori Caffe.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *