Erjola Doçi banoreja e re e BBVIP3

BB2Live

Erjola Doçi banoreja e re e BBVIP3

Erjola Doçi është banorja e dytë që është bërë pjesë e “Big Brother VIP 3” mbrëmjen e sotme, pas Graciano Taganit.

Në klipin e saj hyrës, ajo u shpreh se banorët më të fortë sipas saj janë Ilnisa dhe Juli.

“Jam gati të dal e fundit”, ishte batuta e Erjolës në oborr përpara se të hynte në shtëpi.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *