E kryqëzuan për Donaldin, VIP-at jashtë shtëpisë mbështesin Beatrix: Diellit nuk mund t’i thoni natë

BB2Live

Pasi Donaldi dhe Beatrix krijuan një lidhje dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, rrjeti shpërtheu në komente për shkak edhe të historisë me Bora Zemanin.

Mbrëmë gjatë spektaklit të BB VIP, ata u përballen edhe me opinionet e dy opinionistëve, Sonila Meço dhe Arbër Hajdari dhe Donaldi pa se Bora i kishte dhënë sinjalet e veta për ata të dy që ai aq shumë i kërkonte..

Duke qenë se i gjithë rrjeti është kthyer kundër Donaldit dhe Beatrix, disa personazhe të njohur kanë reaguar në mbështetje të këngëtares.

Disa prej miqve të saj i kanë dedikuar postime në “Instastory” me fjalët më të bukura.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *