“Dy super çuna nga Kosova”, zbulohet çfarë do të ndodhë nesër në Big Brother VIP

BB2Live

“Dy super çuna nga Kosova”, zbulohet çfarë do të ndodhë nesër në Big Brother VIP

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka zbuluar surprizat që do të ndodhin gjatë spektaklit të ditës së nesërme të “Big Brother VIP”.

Teksa filmon stafin e saj, Arbana pyet gazetaren se “çfarë do të ketë nesër” dhe njëra prej tyre përgjigjet: “Nesër surprizë. Dy hyrje të reja, apo nuk duhet t’i themi?”.

“Sapo i tha”, ia pret tjetra, ndërsa dëgjohet të thuhet se janë “dy super çuna”. Madje njëra gazetare duke qeshur thotë: “Thuaj se janë nga Kosova e mos të na ndjekin nesër fare”.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim spektaklin e së premtes për të parë se çfarë surprizash ka rezervuar “Vëllai i Madh” për publikun dhe banorët.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *