Dea Vieri i bashkohet shtëpisë së “Big Brother VIP 3”

BB2Live

Dea Vieri është banorja e dytë që bëhet pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP” mbrëmjen e sotme

“Jam Dea Vieri. Jam 26 vjeç. Kam studiuar ekonomi, por nuk e kam ushtruar kurrë profesionin tim

Kam punuar dy vite si stuardieze. Kam qenëe pjesë e një reality-shoë dashurie. Më keni parë në “Trotuar” në “E Diell”. Jam shumë e ndjeshme, bëhem me pika loti shumë kollaj. Jam bjonde, por jo shumë mendjelhetë. Jam shumë flirtuese. Nuk jam e dashuruar, pra jam sigle. Nëse shoh dikë që m,ë pëlqen, pse jo, do të krijoja një njohje. Do të doja një djal serioz, sepse karagjoze jam vetë. Më vjen keq që do lë jashtgë dy macet e mia.

Gjithë jetën e konsideroi një lojë. Dhe Big Brother është një lojë brenda lojës për mua”.

Ledioni: Si je? Ke ftohtë?

Dea: Po kam shumë ftohtë. Po fërkoja duart njëherë mendova mos do ndizja një shkëndijë zjarri. Thash mos do i vë zjarrin shtëpisë pa hyrë akoma.

Ledioni: Meqë the te klipi se do një djalë serioz se karagjoze jam vetë. Tani kushtë duket më seriozi nga ata që mund të ta marrë kalanë nga brenda?

Dea: Nuk e shoh dot nga larg Dua ta shoh nga brenda. Dua t’i ndjej energjinë.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *