Luizi puth në buzë Kiarën/ Çifti kurorëzon “martesën”

Ndodh momenti i shumëpritur. Kiara dhe Luizi shkëmbejnë puthjen në buzë.   Vëllai i Madh vendosi që në shtëpi të zhvillohej një “Dasmë tradicionale shqiptare”, ku çifti…

Read more

Luizi mban veshur rrobëdishanin e Kiarës, ajo afrohet dhe e puth!

Edhe pse dita nisi dhe vijoi me debate dhe përplasje të shumta, Luizi e mbylli më së miri duke përqafuar Kiarën. Ky i fundit doli nga dushi…

Read more

“Ai nuk e ndjek, Olta i shkon pas”/ Efi e Kiara flasin për Kristin

Ndonëse Olta mendon se Kristi është pjesë e grupit të saj, Kiara dhe Efi mendojnë ndryshe. Ato mendojnë se është Olta ajo që është pjesë e grupit…

Read more
“Je frikacak sepse debaton me frikacakë”, Luizi debaton me Maestron

“Je frikacak sepse debaton me frikacakë”, Luizi debaton me Maestron

Luizi i tha Armaldos se ai si natyrë është frikacak dhe se ka frikë të përballet në debate me të. Ai i tha Armaldos se e sheh…

Read more

“S’jam sekretar i Kiarës”, Luizi: Le të vazhdojë vetë, nëse do, mua këtu më ka

Luizi u shpreh se është i lodhur nga situata e krijuar në shtëpi, ku mnë çdo situatë duhet të mbrojë Kiarën. Ai tha se Kiara është aq…

Read more