Bora tregoi se po e priste jashtë, ja si i përgjigjet Donaldi. Komenti i tij për Trixën

BB2Live

Pas rrëfimit të Dondald Veshaj, në lidhje me raportin e tij të krijuar me Beatrix dhe marrëdhënien që ai kishte jashtë shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ me moderatoren Bora Zemani një tjetër video konfuzoi gjithë situatën!

Përpara tij, në ekran u shfaq moderatorja Bora Zemanit, pas puthjes romantike që dyshja shkëmbyen, ndërsa tregon varsen që Donaldi i dhuroi nga muri i shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe thotë fjalët:

“Sa i përket situatës tonë, ju e dini qëndrimin tim (tregon varsen). Çfarë përgjigje do nga unë, më prisni pak edhe mua se po pres edhe unë dikë!”.

Pas kësaj video, Donaldi, tejet i prekur thotë se ndihet në faj dhe ndihet se nuk e respektuar, ndërsa nga ana tjetër thotë se ndihet tepër i dhënë pas Beatrix, me të cilën shkëmbeu edhe puthjen e parë mbrëmjen e djeshme, gjatë ‘dasmës’ së tyre!

Donaldi: Nuk e di! Ndihem në faj për pjesën se si ka ndodhur gjithë kjo situatë! Dukem tamam sikur nuk e kam respektuar, ndihem shumë keq!

Arbana: Je realisht i dhënë pas Beatrix, ke ndonjë gjë për ti thënë asaj?
Donald: E kam shumë qejf Triksën.

Donald: Ndihem shumë keq tani!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *