Bardhi banor i Big Brother VIP 3

BB2Live

Bardhi banor i Big Brother VIP 3

Këngëtari i njohur i muzikës shqiptare, Bardhi, është banori i fundit që bëhet pjesë e shtëpisë së “Big Brother VIP 3” mbrëmjen e sotme.

Ai u prezantua duke kënduar një nga këngët e tij më të famshme, teksa banorët e pritën të gjithë së bashku në arenën e “Super Sport”.

Bardhi kështu bëhet banori numër 24 i shtëpisë më të famshme në Shqipëri dhe është gati për këtë aventurë të re.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *