“Sjellje e turpshme”, “Duhet ta lë shtëpinë”, ish-banorët e Big Brother VIP kritika ndaj Donaldit

“Sjellje e turpshme”, “Duhet ta lë shtëpinë”, ish-banorët e Big Brother VIP kritika ndaj Donaldit

Në Prime-in e sotëm të Big Brother Vip, po diskutohet për situatën e Donaldit për Borën dhe Beatrixin. Ish-banorët të cilët gjendën në studio po hedhin kritika…

Read more
“Granit je shumë i bukur por me pak tru në kokë…”/ Ish banorja rrëfen gjithçka në lidhje me konkurrentët e BBV

“Granit je shumë i bukur por me pak tru në kokë…”/ Ish banorja rrëfen gjithçka në lidhje me konkurrentët e BBV

Sot në emisionin “Live From Tirana”, në Top Albania Radio ka qenë e ftuar Fjorentina Halili, ish-konkurrentja finaliste e “Big Brother 9”. Ajo ka folur në lidhje…

Read more
Zarf i zi/Cfarë njoftimi ka “Vëllai i Madh”?

Zarf i zi/Cfarë njoftimi ka “Vëllai i Madh”?

“Vëllai i Madh” ka vendosur të ndëshkojë sërish banorët për thyerje të njëpasnjëshme të rregullave. Mbrëmjen e djeshme ata organizuan një festë.Për të përfituar elementët e festës…

Read more
Dj PM po shfrytëzon Sarën për lojë? Flet motra e artistit: Më besoni ose jo…

Dj PM po shfrytëzon Sarën për lojë? Flet motra e artistit: Më besoni ose jo…

Sapo hyri në shtëpinë e “Big Brother”, Dj PM ‘shënjestroi’ Sarën duke thënë se është shumë e bukur dhe para se të flinte qëndroi pranë saj. Marrëdhënia…

Read more
Nëse nuk do të ishte Fifi, Graniti zbulon me cilën prej vajzave do të flirtonte brenda shtëpisë

Nëse nuk do të ishte Fifi, Graniti zbulon me cilën prej vajzave do të flirtonte brenda shtëpisë

Granit Cana ka dhënë një intervistë ekskluzive pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, ‘Big Brother Vip’. Pasi foli për situatën e krijuar mes tij…

Read more