Me 35% të buxhetit javor, banorët diskutojnë për strategjitë e kursimit

Me 35% të buxhetit javor, banorët diskutojnë për strategjitë e kursimit

Në javën e parë të qendrimit në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’, banorët kishin si sfidë bluarjen e kokrrave të kafesë, por gjërat nuk shkuan siç ata…

Read more

Të tjerët luajnë, Donaldi dhe Paloma thurin intriga – Big Brother Albania Vip

Të tjerët luajnë, Donaldi dhe Paloma thurin intriga – Big Brother Albania Vip

Read more
Çudit Paloma! “Aldo Lipe ka qenë gjithmonë xheloz për suksesin tim”

Çudit Paloma! “Aldo Lipe ka qenë gjithmonë xheloz për suksesin tim”

Shtëpia më e famshme e të gjithë shqiptarëve nisi rrugëtimin prej 100 ditësh në televizionin “Top Channel”. 14 personazhe te njohur publikë nisën zyrtarisht izolimin brenda shtëpisë…

Read more
Fifi konkurrentja e 12 e Big Brother VIP: Jam këtu për të fituar dhe për të …

Fifi konkurrentja e 12 e Big Brother VIP: Jam këtu për të fituar dhe për të …

Fifi është konkurrentja e radhës në Big Brother Vip. Ajo është konkurrentja e 12 e shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Fifi i kërkoi vëllait të madh…

Read more
Aktorja e humorit bëhet pjesë e Big Brother VIP: Fëmijët e mi janë arsyeja pse ndodhem këtu

Aktorja e humorit bëhet pjesë e Big Brother VIP: Fëmijët e mi janë arsyeja pse ndodhem këtu

Arjola Demiraj, aktorja e njohur e humorist është bërë pjesë e Big Brother VIP. Ajo ka rrëfyer se çmimi i madh është arsyeja përse ka pranuar të…

Read more