“Familja nuk ka qenë dakord”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë që shkel në shtëpinë më të famshme në Shqipëri

“Familja nuk ka qenë dakord”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë që shkel në shtëpinë më të famshme në Shqipëri

Sheila Haxhiraj, këngëtarja e famshme është banorja e dytë që ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. 27-vjeçarja rrëfen: “Kam vendosur të vi në Big…

Read more

Balerini i njohur, banori i parë që bëhet pjesë e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’

Banori i parë që u fut në shtëpinë e Big Brother Vip është balerini Ilir Shaqiri. “Nuk kam frikë nga asgjë, jam mësuar me malore dhe me…

Read more

Konfirmohet data! “Big Brother Vip” nis me 5 Tetor!

Shtëpia më e famshme e të gjithë shqiptarëve do të rihapë zyrtarisht dyert në datën 5 tetor. Data e shumëpritur është zbuluar nga vetë stafi i “Big…

Read more
Zbulohet banori i dytë i “Big Brother Albania VIP”

Zbulohet banori i dytë i “Big Brother Albania VIP”

Big Brother VIP Albania pritet të startojë në tetor dhe që nga tani kanë filluar zbulimi i konkurrentëve që do të jenë pjesë e shtëpisë së famshme…..

Read more
Big Brother VIP

Big Brother Albania Vip vjen në Top Channel

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka nje ndryshim, aspak te vogel… ata jane…

Read more