Beniada tregon historinë e parë të dashurisë

Beniada tregon historinë e parë të dashurisë

Prova javore ka vijuar për konkurentët e ‘’Big Brother Vip’’ dhe është rradha e Sabianit dhe Beniadës për ta ekzekutuar. Nga tërheqja rastësisht e goglave, Beniadës ju…

Read more
Tetori rozë/ Banorët e ”BBV” bëjnë thirrje për ndërgjegjësim kundër kancerit të gjirit

Tetori rozë/ Banorët e ”BBV” bëjnë thirrje për ndërgjegjësim kundër kancerit të gjirit

Tetori, në të gjithë botën është muaji i ndërgjegjësimit për zbulimin e hershëm të kancerit të gjirit. Në kuadër të kësaj fushate janë bashkuar edhe banorët e…

Read more
Big Brother

”E fala për 6 vite”/ Arjola Demiri rrëfen tradhëtinë nga ish-partneri i saj

Prova javore ka vijuar për dyshen e banorëve të ”Big Brother Vip”, Ilir dhe Arjola. Radhën për të rrëfyer diçka e ka pikërisht Arjola, së cilës ju…

Read more
Graniti dhe Fifi kapen prej dore, çfarë po ndodh mes tyre?

Graniti dhe Fifi kapen prej dore, çfarë po ndodh mes tyre?

Ngjarjet në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ nuk ndalojnë as në orët e para të mëngjesit. Ndërkohë që shumica e banorëve janë në gjumë, Ffi dhe Graniti…

Read more
Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar… vjen tek ”burri” im

Beniada ironizon Palomën: Grua e martuar… vjen tek ”burri” im

Në oborrin e shtëpisë së ‘’Big Brother Vip’’  ndodhen Arditi, Kledi, Arjola dhe Beniada. Gjatë kohës që po shijojnë rrezet e para të diellit banorët kanë shfrytëzuar…

Read more